TEKNİK SERVİS

NC Grup olarak verdiğimiz hizmetin kalitesi şirketimizin imzası haline gelmiştir. Bu kaliteyi artıran en önemli etkenlerden bir tanesi, şirketimizin bu konuda edinmiş olduğu vizyon ve misyona bağlanabilir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti amacını kurulduğu yıldan bu güne güden şirketimiz, çalışmalarını da bu yönde sürdürmeye devam ediyor.

Hizmetlerimizin gelişimine ve iyileşmesine olan inancımız doğrultusunda, oluşturduğumuz kurumsal ekibimizin profesyonelliği bizim için son derece önemli. Ekibimiz hizmetlerini maksimum kalite ve fayda ile vermesi için, konusunda uzman kişiler ile oluşturulmuştur. Doğru işte doğru insan felsefesini edinen NC Grup, bu felsefe doğrultusunda herkesi uygun olduğu işe yerleştirdiğinden, herkes mutlu olduğu işi, mutlu bir şekilde yapıyor, çalıştığı müşterilerini de doğal olarak mutlu etmiş oluyor.

NC Grup olarak verdiğimiz hizmetlerimiz temel olarak klima bakım servisi hizmeti, kombi bakım servisi, tesisat temizliği hizmetidir. Hayatımıza konfor getiren klima ve kombilerin ihtiyaç duydukları bakımlar ve onarımlar yapılmadığı takdirde uygun çalışmazlar. Senede en az bir kere, sonbahar ve yaz aylarının başında kombilerin ve klimaların teknik bakımları, servis belgesi olan firmalar tarafından yapılmalıdır. Bu bakımlara 6 aylık periyodik bakımlar denir. Bu periyodik bakımların düzgün olarak, kaliteli hizmet veren firmalar tarafından yapılması yıl boyunca kombi ve klimalarınızın yüksek verim ile sorunsuz ve enerji tasarrufu yaparak çalışmasını sağlar. Böylece daha az fatura öder, çevreye daha az zarar verir, makinelerinizden daha az zararlı atıkların çıkmasını sağlayarak hem kendiniz için, hem çevre için fayda sağlamış olursunuz.

Teknik servis bakımları yapılmayan klima ve kombiler, biriken bakteri, mantar ve toz gibi yabancı maddeler ile hem sizi hasta eder hem de verimsiz çalışır. Verimsiz çalışmasının bir sonucu olarak da cebinizden daha çok para çıkmasına sebep olur.