VAILLANT

Vaillant Teknik Servis olarak artık hayatımızın içerisinde geniş yer bulan klima ve kombilerin bakımları ve arızaları konusunda Türkiye’nin pek çok yerine hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmetin kaliteli ve faydalı olması açısından bu konuda Vaillant yetkili servis kadrosuna düzenli olarak eğitimler veriyoruz. Bu eğitimler ile Vaillant bakım işlemleri uygulanırken, bu bakımların kalıcı ve çağımızın teknolojisine uyumlu olmasını sağlamış oluyoruz.

Verdiğimiz Hizmetlerimiz

Vaillant teknik servis olarak müşterilerimizi memnun etmek bizim için her şeyden önce geliyor. Bu nedenle ekibimizi güler yüzlü ve işinde uzman kişiler ile oluşturduk. Ekibimiz sayesinde klima ve kombi ile ilgili yaşadığınız problemlere 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz. Vaillant arıza servisi hizmetlerimizi verirken her kesimden müşterilerimizin faydalanabilmesi için bütçe dostu fiyatlar teklif ediyoruz. Böylece kaliteyi ucuza bulmanız mümkün oluyor.

Özellikle kış aylarında daha yoğun bir şekilde kullanılmaya başlayan kombilere bakım yapılması şarttır. Vaillant tamir servisi hizmetlerimizden bir tanesi de bu bakımlardır. Sonbahar ayında mutlaka detaylı olarak bu bakım hizmetinden yılda en az 1 ya da 2 kez faydalanmanızı öneriyoruz.

Vaillant onarım işlemleri sayesinde cihazınızın daha iyi çalışması sağlanacak ve cihazlarınız çalışırken daha az enerji harcayacağından dolayı enerjiden tasarruf etmiş olacaksınız. Böylece yaptırdığınız onarım ve bakım işlemlerinin faydalarını aylık yansıyan faturalarınızda da görmüş olacaksınız.

Verdiğimiz hizmetler garantili olduğundan dolayı yapılan işlerde herhangi bir problem ya da arıza, eksik olması halinde çıkan sorun ücretsiz olarak en kısa sürede giderilmeye çalışılır. Bu nedenle aldığınız hizmetlerin kombiniz ya da klimanız için gerçekten işe yarayıp yaramadığı konusunda endişe etmenize gerek kalmaz. Sorunun çözülmediği her an ekibimiz sorunu gidermek adına çalışmalarına sıfırdan başlar.

image

Gebze Vaillant Kombi ve Klima

Gebze Vaillant Kombi ServisiKombinizi uzun süre ve en iyi verimle...

Kartal Vaillant Klima ve Kombi

Kartal Vaillant Klima ServisiKartal bölgesinde ev ve iş yerlerine...

Maltepe Vaillant Klima ve Kombi

Maltepe Vaillant Klima ServisiKlimalar iç ve dış ünitelere sahipt...

Pendik Vaillant Klima ve Kombi

Pendik Vaillant Klima ServisiEvlerde ve işyerlerinde en çok kulla...

Sancaktepe Vaillant Kombi ve Klima

Sancaktepe Vaillant Kombi ServisiSancaktepe Vaillant kombi servis...

Sultanbeyli Vaillant Kombi ve Klima

Sultanbeyli Vaillant Kombi ServisiKombi servisi hizmeti, profesyo...

Tuzla Vaillant Klima ve Kombi

Tuzla Vaillant Klima ServisiTuzla Vaillant klima servisi müşteri...

hızlı servis

project.home.info1.value

güvenilir ekip

TEKLER Grup güvencesiyle onarım hizmeti

hızlı çözümler

Bütçenize en uygun ve pratik çözümler

Hızlı Servis Kaydı

+
onarım hizmeti
+
yıllık tecrübe
+
kurumsal müşteri
VAILLANT Klima Teknik Servis & Bakım

Teknolojinin hayatımıza girmesi ile birlikte klimalar ve kombiler de hayatımızda daha sık yer almaya başlamıştır. Hayatımızın konforunu artıran, soğuk kış günlerinde ısıtan, yazın bizi kavurucu sıcaklardan kurtaran klimaların, suyumuzu ve evimizi ısıtan kombilerin bakımını ve onarımını yapmayı ihmal etmememiz gerekiyor.

Devamını Oku
VAILLANT Kombi Teknik Servis & Bakım

Teknolojinin hayatımıza girmesi ile birlikte klimalar ve kombiler de hayatımızda daha sık yer almaya başlamıştır. Hayatımızın konforunu artıran, soğuk kış günlerinde ısıtan, yazın bizi kavurucu sıcaklardan kurtaran klimaların, suyumuzu ve evimizi ısıtan kombilerin bakımını ve onarımını yapmayı ihmal etmememiz gerekiyor. 

Devamını Oku
VAILLANT Tesisat Temizliği

Yıllarca kullanmış olduğumuz kombilerin ve klimaların geçen yıllarla birlikte temizliğe ve bakıma ihtiyaç duyar. Bu bakımların ve onarımların yapılmaması halinde klima ve kombiler verimli bir şekilde çalışamazlar.

Devamını Oku