BAYMAK

Baymak Teknik Servis olarak hem klima hem de kombi servisleriniz için güvenilir ve profesyonel hizmet veren ekibimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

Baymak bakım hizmetleri dahilinde klima bakımı, klima montajı, klima tamiri hizmetleri ve bununla birlikte kombi tamiri, kombi bakımı, kombi petek temizleme yapmaktayız.

Baymak yetkili servis olarak sunduğumuz hizmetleri güvenli, alanında uzman ve eğitimli ve işini bilen kadromuz ile veriyoruz. Özellikle kış aylarında daha yoğun olan kombi ve klima bakımı, montaj işlemi, tamiri hizmetleri Baymak teknik servis sayesinde çok kısa sürede hallediliyor. Bu işlemler sırasında cihazlarınız detaylı olarak incelenerek, gerekli hizmet üstün körü değil A’dan Z’ye sunuluyor.

Baymak arıza servisi yalnızca kış aylarında değil, kurumsal şirket yapısındaki kadrosu ile kombi ve klima servisini, müşterileri için dört mevsim sunuyor. Baymak tamir servisi hizmetlerini verirken müşterilerine memnuniyet garantisi vererek, hizmetlerini uygun fiyatlarla sunuyor.

Teknik Ekibimiz

Baymak onarım hizmetlerinin kaliteli sunulmasında, teknik ekibinin uzmanlığını geliştirmek üzere düzenli eğitimler alması büyük bir etkendir. Bu eğitimler sayesinde ekibimiz müşterilerinin ihtiyaçlarına daha çabuk ve etkili bir şekilde çözüm bulabilmektedir.

Eğitime verdiğimiz önemi teknik ekibimizin müşterilerine nasıl davrandığına da veriyoruz. Bütün müşterilerimize hizmet süreçlerinde güler yüzlü davranmaya özen gösteriyoruz. Servis işlemi bitene kadar değil, servis hizmetinin öncesinde olduğu kadar servis sonrasında da müşterilerimiz tarafından güleryüzlü ekibimiz ile ulaşılabilir olmaya gayret gösteriyoruz.

Teknik ekibimizin kombi ve klima servisinde yılların kazandırdığı tecrübe ve birikimler sayesinde İstanbul’un neredeyse tüm ilçelerinde aktif olarak kaliteli hizmetleri vermeye devam ediyoruz. Bu sayede şirketimiz en çok tercih edilen kombi ve klima servisleri arasında yer aldığını gururla paylaşmak isteriz.

image

Sultanbeyli Baymak Kombi ve Klima

Sultanbeyli Baymak Kombi ServisiKombi bakımında en önemli noktala...

Sancaktepe Baymak Kombi ve Klima

Sancaktepe Baymak Kombi ServisiSancaktepe Baymak kombi servisi ol...

Pendik Baymak Kombi ve Klima

Pendik Baymak Kombi ServisiKombinin arızalanmasına ve bozulmasına...

Maltepe Baymak Klima ve Kombi

Maltepe Baymak Klima ServisiKlimanız istediğiniz gibi ev veya iş...

Kartal Baymak Klima ve Kombi

Kartal Baymak Klima ServisiYaz öncesi klima bakım son derece önem...

Gebze Baymak Kombi ve Klima

Gebze Baymak Kombi ServisiKombiler özellikle kış aylarında durmad...

Tuzla Baymak Klima ve Kombi

Tuzla Baymak Klima ServisiTuzla Baymak klima servisi olarak müşte...

hızlı servis

project.home.info1.value

güvenilir ekip

TEKLER Grup güvencesiyle onarım hizmeti

hızlı çözümler

Bütçenize en uygun ve pratik çözümler

Hızlı Servis Kaydı

+
onarım hizmeti
+
yıllık tecrübe
+
kurumsal müşteri
BAYMAK Klima Teknik Servis & Bakım

Teknolojinin hayatımıza girmesi ile birlikte klimalar ve kombiler de hayatımızda daha sık yer almaya başlamıştır. Hayatımızın konforunu artıran, soğuk kış günlerinde ısıtan, yazın bizi kavurucu sıcaklardan kurtaran klimaların, suyumuzu ve evimizi ısıtan kombilerin bakımını ve onarımını yapmayı ihmal etmememiz gerekiyor.

Devamını Oku
BAYMAK Kombi Teknik Servis & Bakım

Teknolojinin hayatımıza girmesi ile birlikte klimalar ve kombiler de hayatımızda daha sık yer almaya başlamıştır. Hayatımızın konforunu artıran, soğuk kış günlerinde ısıtan, yazın bizi kavurucu sıcaklardan kurtaran klimaların, suyumuzu ve evimizi ısıtan kombilerin bakımını ve onarımını yapmayı ihmal etmememiz gerekiyor. 

Devamını Oku
BAYMAK Tesisat Temizliği

Yıllarca kullanmış olduğumuz kombilerin ve klimaların geçen yıllarla birlikte temizliğe ve bakıma ihtiyaç duyar. Bu bakımların ve onarımların yapılmaması halinde klima ve kombiler verimli bir şekilde çalışamazlar.

Devamını Oku