Tesisat Temizliği

Yıllarca kullanmış olduğumuz kombilerin ve klimaların geçen yıllarla birlikte temizliğe ve bakıma ihtiyaç duyar. Bu bakımların ve onarımların yapılmaması halinde klima ve kombiler verimli bir şekilde çalışamazlar. Çalışırken enerji ve para kaybına sebep olurlar. Bu durumun önüne geçmek için uzman sertifikası olan firmalar tarafından tesisat temizliğinin yapılması elzemdir.

NC Grup olarak, klima ve kombilerinizin tesisat temizliğini eğitimli ve profesyonel ekibimiz aracılığı ile yapıyoruz. Bu hizmetimizi verirken müşteri memnuniyetini üst seviyede tutuyoruz. Bu amacımız doğrultusunda müşterilerimizin bütçesine uygun fiyatlar ile hizmet sunuyoruz. Böylece her kesimden insana hitap ediyor, her kesimden insanın tesisat temizliği ihtiyacını gidermeyi amaçlıyoruz.

Tesisat temizliği yaptırdığınız takdirde yakıt tasarrufu sağlayacak, kombinizin ve klimanızın ömrünü uzatacak, kombinizi çalıştırdığınız zaman veriminin artmasından dolayı daha çabuk ısınmasını sağlayacak, kombinizi çalıştırırken çevreye gürültü çıkarmadan ekonomik bir şekilde çalışmasını sağlamış olacaksınız. Tüm bu özelliklerden faydalanmak için tesisat temizliği işlemini bu işi bildiğinden emin olan bir firmaya yaptırmanız gerekiyor.

NC Grup, tesisat temizliği için tercih edebileceğiniz sektörde lider konumunda olan firmalardan bir tanesidir. Sektörde edindiğimiz bu konumu müşterilerimize verdiğimiz öneme, çevre dostu uygulamalarımıza, eğitimli ve profesyonel kişilerden oluşturduğumuz kadromuza borçlu olduğumuzu biliyoruz. Müşterilerimizin koşul ne olursa olsun tatmini bizim için önemli. Bu nedenle verdiğimiz hizmetlerde hizmet garantisi fırsatı sunarak, işe yaramayan hizmetler olduğu durumda ücret almayarak, ihtiyaç duyulan hizmeti vermeyi teklif ediyoruz. Hizmet verirken kullandığımız hiçbir ürünün çevreye zarar vermediğinden emin oluyoruz ve içinde yaşadığımız dünyamızı koruyoruz. Kadromuzu ise her geçen gün değişen ve gelişen çağın şartlarına uygun bir şekilde eğitiyor, alınan eğitimleri birebir hizmetlerimize yansıtıyoruz. Bu sayede çağın gerisinde kalmadan, çağın gerekliliklerine uygun bir hizmet verme amacımıza ulaşıyor, müşterilerimizi bir kere daha tatmin etmiş oluyoruz. Kadromuz yılların biriktirdiği tecrübeler sayesinde her geçen gün müşterilerine biraz daha iyi hizmet vermeye, her geçen gün kendini biraz daha geliştirmeye gururla devam ediyor.

Sizde tüm bu hizmetlerden ve daha fazlasından faydalanmak için NC Grup ile iletişime geçin.