Klima Teknik Servis & Bakım

Teknolojinin hayatımıza girmesi ile birlikte klimalar ve kombiler de hayatımızda daha sık yer almaya başlamıştır. Hayatımızın konforunu artıran, soğuk kış günlerinde ısıtan, yazın bizi kavurucu sıcaklardan kurtaran klimaların, suyumuzu ve evimizi ısıtan kombilerin bakımını ve onarımını yapmayı ihmal etmememiz gerekiyor. Yapılan ihmaller faturalarımızda daha yüksek rakamlar olarak, verimsiz kombi ve klima çalışmaları olarak karşımıza çıkıyor.

Şirketimiz klima ve kombilerin düzenli olarak ihtiyaç duyduğu bakımları ve onarımları yapmakta sektörde lider firmalardan biridir. Sektörde lider firmalardan biri olarak yer almamızı müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmamıza, koşulsuz bir şekilde müşterilerimizi haklı görmemize, müşterilerimize veli nimet olarak bakmamıza ve işimizde iyi oluşumuza borçluyuz. Bu sebepler bizi kurulduğumuz günden itibaren hızlı bir şekilde lider konumuna getirmek için yeterli oldu.

Lider konumda yer alsak da asla bu durumdan istifade ederek hizmetlerimizin kalitesinden ödün vermedik. Aksine, ismimizi duyarak bizden hizmet almak isteyen müşterilerimize layık olabilmek adına daha çok çalışmaya ve daha iyi hizmet vermeye gayret gösterdik. Bu amaç doğrultusunda ise çalıştığımız ekibimize düzenli olarak eğitim vermeyi önemli bir gereklilik olarak gördük.

Profesyonel, güler yüzlü, güvenilir, insani değerlere önem veren kişilerden oluşan ekibimiz, yaptığı çalışmalar sonunda yılların birikimi ve tecrübesini elde etti. Elde ettiği bu değerli birikimler ile her geçen gün biraz daha iyi hizmet vermeye, hizmetlerinin kalitesini artırmaya devam ediyor. NC Grup olarak, ekibimize son derece güven duysak da, müşterilerimizin konforunu düşünerek, garanti kapsamında hizmet vermeye başladık. Garanti kapsamı hizmetimiz sayesinde, hiçbir müşterimiz aldığı hizmetin yararlı olup olmadığı konusunda endişe yaşamayacak. Aksine, işe yaramayan hizmetler için ödeme yapmayacak ve yerine ihtiyacı olan hizmetin talebini ücretsiz olarak yapabilecek. Bu hizmetimiz sayesinde müşterilerimizi servis hizmetlerinin yaşattığı kötü izlenimlerden kurtararak, ekibimiz için ne kadar güven duyduğumuzu da siz değerli müşterilerimize bir kez daha göstermiş oluyoruz. NC Grup olarak, verdiğimiz klima teknik servis hizmetlerinin tümünü değerli müşterilerimizin bize ulaşabilmesi için call center’a uyumlu bir şekilde vermekteyiz.