BİZ KİMİZ

image

NC Grup Kimdir?

NC Grup adıyla yola çıktığımız firmamız, müşterilerine üstün kalitedeki hizmetlerini sunmayı ve müşterilerini asla mağdur bırakmamayı kendine misyon edinmiştir. Hizmet sektöründe koşulsuz müşteri memnuniyetinin kesinlikle bir gereklilik olduğunu düşünmekteyiz. Bu nedenle yaptığımız tüm çalışmalarımızda müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için çalışıyoruz. Edindiğimiz bu ilke ile bulunduğumuz sektörde ülkemizin önce gelen, örnek şirketlerinden biri olmayı hedeflemekteyiz.

Gelişime ve sürekli iyileştirmeye açık kalite anlayışı ile hizmetlerini vermeye devam eden NC Grup, yılların verdiği tecrübe ile bulunduğu sektörde yalnızca Türkiye’de değil, tüm Dünya’da akla ilk gelen şirketlerden bir tanesi olmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Klima bakım servisi, kombi bakım servis, tesisat temizliği hizmetleri veren firmamız, mevcut ve potansiyel müşterilerinin şimdiki ve gelecekte oluşabilecek gereksinimlerini anlamak için bu ihtiyaçları karşılamaya yönelik çalışmalarına son sürat devam etmektedir.

NC Grup, müşteriye zamanında, eksiksiz ve kaliteli teknik destek sağlamak, iş verimliliğini ve ekibimizin motivasyonunu artırmak, hizmet ve ürün kalitesini sürekli olarak iyileştirmek, tüm süreçleri baştan sona takip etmek konusunda müşterilerine söz vererek bütün bu ilkeleri görevleri ve sorumlulukları olarak görüyor.  

A101, Morhipo, Akyol Ticaret, Hatemoğlu ve Sırma gibi kendi sektörlerinde lider konumunda olan firmaların tercihi olan NC grup, çalışmakta olduğu müşterileri ile beraber yalnızca sektörün lideri değil, müşteri ilişkilerinin de lideri olma amacını taşıyan özel bir kurumdur.